پیام فرستادن
خانه

Nanjing Sonny Imp& Exp Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Nanjing Sonny Imp & Exp Co., Ltd، یکی از اعضای کلیدی اتحاد کارخانه اسباب بازی در منطقه نانجینگ است.

 

ما به طور تخصصی اسباب بازی های مخمل خواب دار، کوله پشتی های مخمل دار، اسباب بازی های متحرک، جا کلیدی و سایر لوازم جانبی مخمل خواب دار تولید می کنیم. ما همیشه در خط مقدم مد اسباب بازی ها هستیم.

 

کارخانه ما ممیزی های زیادی مانند BSCI، SEDEX، Walmart، Target، Sedex، Coca-Cola، ICTI، FAMA و غیره دارد.

 

ما به مدت 15 سال با مشتریان ارزشمند خود در اروپا، ایالات متحده آمریکا ثابت نگه داشته ایم.تجربه بازار بین المللی باعث می شود که بدانیم چرا، چه چیزی و چگونه در این صنعت بدانیم.

 

ما در حال بررسی بازارهای جدید هستیم تا به مشتریان بیشتری خدمات رسانی کنیم.

 

ما موارد جدید را ارائه می دهیم و بنا به درخواست مشتریان یا نمونه هایی از مشتریان ایجاد می کنیم.

 

OEM نیز استقبال می شود.

 

 

اسباب‌بازی‌ها درک کودکان از دنیای بیرون است که جوان‌ترین ایده‌آل‌ها و آرزوهای آنها را آشکار می‌کند.سانی، به بچه های دنیا بال رویاهایشان را بده.

در سال 2012، سانی در نانجینگ تاسیس شد.ما در تجارت صادرات اسباب بازی مخمل خواب دار، کوله پشتی مخمل خواب دار، اسباب بازی مخمل خواب دار متحرک و انواع اقلام صنعتی سبک متمرکز هستیم.ما سعی می کنیم محصولاتی را پیدا کنیم که به خوبی با نیاز مشتری ما مطابقت داشته باشد.محصولات و خدمات سفارشی برای مشتریان.تقاضای بالای مشتریان، حرکت ماست.

سانی همیشه در خط مقدم مد اسباب بازی ها قرار دارد.کاوش کردن، یادگیری.و توسعه پارچه های جدید و سبک های جدید.ما با برنامه ریزی خلاقانه و ساخت نمونه شروع می کنیم.ما با رعایت نگرش طراحی حرفه ای، جلسات هفتگی را برای بحث در مورد توسعه محصولات جدید برگزار می کنیم.هر سال، ما به بررسی بازار در آلمان، فرانسه، ژاپن، ایالات متحده و غیره ادامه می دهیم، در انتشار مدهای جدید شرکت می کنیم.ما به توسعه فناوری اصلی، ایده های خلاقانه اصیل توجه می کنیم و به حقوق مالکیت معنوی احترام می گذاریم.

ما تشنه بهتر شدن و فراتر رفتن هستیم.برای اینکه جزئیات کامل نباشند، ما بارها و بارها نمونه‌برداری، تطبیق و بازبینی را انجام می‌دهیم.ما همواره به تغییرات قوانین و مقررات ایمنی اسباب‌بازی توجه می‌کنیم و با توجه به استانداردهای ایمنی مختلف بازارهای صادراتی اسباب‌بازی‌های مختلف، در فرآیند طراحی به جزئیات می‌پردازیم تا از خطرات ایمنی مختلف جلوگیری کنیم.کارخانه های تولید و تامین کنندگان ما ممیزی کامل دارند.کارخانه ما بیش از 100 کارگر دارد و ظرفیت تولید برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد مشتری در حال گسترش است.

تیم سانی مانند یک خانواده، گرم و دوست داشتنی است.ما پروژه های تیم سازی مختلف، غنی و رنگارنگ داریم.کارمندانی که از عشق الهام می گیرند در حرفه خود رشد می کنند و به سرعت پیشرفت می کنند و احساس شادی می کنند.در محیط کاری ما، همه سعی می کنند خود را ارتقا دهند.

این مسئولیت و تعهد ماست که کاری برای حفاظت از محیط زیست زمین انجام دهیم.ما با صرفه جویی در انرژی و آب، با بازیافت کاغذ اداری و بهبود بسته بندی محصولات و همچنین سفرهای سبز، ردپای محیطی خود را تا حد زیادی کاهش می دهیم.ما متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالاتر هستیم و در مورد منابع و تولید مواد مطابق با اصول مسئولیت اجتماعی و برخورد منصفانه نگران هستیم.نه تنها به این دلیل که به کارگران کمک می کند آینده بهتری ایجاد کنند، بلکه از آب و هوای سیاره نیز محافظت می کند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در سال 2012، سانی در نانجینگ تاسیس شد.

 

ما در تجارت صادرات اسباب بازی مخمل خواب دار، کوله پشتی مخمل خواب دار، اسباب بازی مخمل خواب دار متحرک و انواع اقلام صنعتی سبک متمرکز هستیم.

 

ما سعی می کنیم محصولاتی را پیدا کنیم که به خوبی با نیاز مشتری ما مطابقت داشته باشد.

 

محصولات و خدمات سفارشی برای مشتریان. تقاضای بالای مشتریان حرکت ماست.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : سانی

فروش سالانه : 1000000.00-2000000.00

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Nanjing Sonny Imp&amp; Exp Co., Ltd. گواهینامه ها چین Nanjing Sonny Imp&amp; Exp Co., Ltd. گواهینامه ها چین Nanjing Sonny Imp&amp; Exp Co., Ltd. گواهینامه ها چین Nanjing Sonny Imp&amp; Exp Co., Ltd. گواهینامه ها